|
Rok w ogrodzie![]() Zaczynają kwitnąć naparstnice. I ten widoczek zostawiam na jutrzejszy dzień, z życzeniami, żeby był udany :) [2019-06-10 23:39] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2019-06-12 07:10] wzajemnie Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-06-11 21:18] Witaj Iwonko! U mnie tez rosna i kwitna naparstnice tam gdzie sie rozsieja to zostawiam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] milego popoludnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-06-11 18:11] Witaj Iwonko! U mnie skwar od rana ,siedzę w cieniu ,czyli w domu ,bo wyjść się nie da na taki skwar . bea [2019-06-11 12:46] Miłego dnia Iwonko [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] naparstnice oglądam u Was, nie mam ich. Krystyna [2019-06-11 12:12] u mnie tez pojawiły się 2 kolorki naparstnic. W tym roku nie bęę zbyt mocno usuwaął siewek. Pozdrawiam Iwonko dobrego dnia filipek [2019-06-11 07:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |