|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: sabina [2019-06-12 07:09] moja choruje ,większość pąków się nie rozwinęła . bea [2019-06-11 12:44] mam 2 krzewy niekwitnące. Chyba żle wsadziłam je bo nie kwitną filipek [2019-06-11 07:46] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |