|
Rok w ogrodzie![]() Najpierw dwa tygodnie deszczu i zimno, a teraz fala upałów i susza... Z jednej skrajności w drugą. Witam w nowym tygodniu. Temperatura dobiła dziś do 30 stopni ( oczywiście mierzone w cieniu). [2019-06-10 23:29] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-06-12 07:08] Witaj Iwonko u mnie tak samo danusia2458 [2019-06-11 21:14] ja dzisiaj mam powyżej 30 ,na dwór wyjdę po 16 bo do miasta muszę jechać bea [2019-06-11 12:42] piekny bukiet piwoniowy filipek [2019-06-11 07:44] witaj Iwonko temepratura nie przekroczyła u mnie 20 st..Nie wiem jak bedzie dzisiaj bo zachmurzone jest filipek [2019-06-11 07:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |