|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Dużo słońca od wczoraj, ale powietrze arktyczne! Nocami mróz! Nie wiem kiedy ruszę z pracami ogrodowymi... zdrowie też jakieś liche. Dumnie kroczy wesoły piątek, dzień ważny - weekendu początek :) Miłego popołudnia! [2022-03-11 13:34] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko. Mam już dość tych nocnych przymrozków .W dzień ładna pogoda ,ale w nocy -5 i niżej.w ogrodzie nic jeszcze nie działam,ale w domu wykonałam małe malowanko ,cieszę się ,że już skończyłam . bea [2022-03-14 09:40] No mróz mógłby odpuścić już,mam dość zimna filipek [2022-03-13 13:39] witaj Iwonko! Liczę, że jutro w poludnie trochę pokręce się w ogrodzie Lawinia [2022-03-11 21:25] Witaj Iwonko u mnie os rana slonce swieci ale jest zimno i wiatr dmucha, grzebie troche w ogrodzie ale opornie mi to idzie nie wiem kiedy to wszystko ogarne. Milego popoludnia zycze. bednarekzk@arcor.de [2022-03-11 13:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |