|
Rok w ogrodzie![]() Komary nie dają żyć! nie da się posiedzieć wieczorem w ogrodzie, w altanie, przed domem... A ja przez 3 godziny podlewałam ogród... brały mnie żywcem! Sporo krwi ze mnie wyssały. Piwonię zostawiam na dobranoc i na miły początek jutra... piwonię, której zapachem się zachłysnęłam wracając z ogródka do domu... a pachnie CUDOWNIE! [2019-06-09 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-06-12 07:08] Witaj Iwonko! Czy u mnie są komary? Wczoraj leżałam na leżaczku spokój, może nie taką mam krew Krystyna [2019-06-10 12:25] Nie mam białej ,ale i miejsca brakuje na nią .Komary gryzą i mnie ,jak tylko pojawię się w ogrodzie .Nawet przez ubranie tną .Smarowidła mało pomagają bea [2019-06-10 10:02] przeurocza. Tak będzie i u mnie filipek [2019-06-10 08:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |