|
Rok w ogrodzie![]() Dzieci i wnuki bywają u mnie codziennie. Tutaj maluchy mają sporo atrakcji i wypełniają babci czas od rana do wieczora. Mój sędziwy staruszek - największy rododendron - w tym sezonie ma mało kwiatków. To na pewno dlatego, że ubiegłego roku był przycinany. [2019-06-09 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-06-12 07:08] Śliczny ten różanecznik, zaczynam się obawiać, co będzie jak moje się rozrosną Koło jednego już ledwo przechodzę, a może przytyłam Krystyna [2019-06-10 12:27] piękny ten różanecznik .Powiem szczerze ,rzadko oglądam tak fantastyczne okazy. bea [2019-06-10 10:00] przepiękny okaz Swoje wnuki oglądam na zdjeciach na FB filipek [2019-06-10 08:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |