|
Rok w ogrodzie![]() Witam przed północą. Gorące lato trwa. Dzisiaj znowu był piękny, słoneczny dzień i znowu spędzaliśmy go rodzinnie. [2019-06-09 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: zięć staje przy grillu a my czekamy....... sabina [2019-06-26 13:30] szczególnie u córki lubimy bo na świeżym powietrzu w ogrodzie można posiedzieć, sabina [2019-06-26 13:29] mam dzieci blisko i też bardzo często czas spędzamy wspólnie. sabina [2019-06-26 13:28] patrząc z altanki na tę burzę kwiatów to jest coś!!! sabina [2019-06-26 13:28] widok wspaniały!!! sabina [2019-06-26 13:27] łał!!!!!!!!!!!!!!! sabina [2019-06-26 13:26] sabina [2019-06-12 07:08] piękny widoczek Krystyna [2019-06-10 12:29] ja mam dzieci na razie przy sobie ,a jak kiedyś będzie ?... bea [2019-06-10 09:59] witaj Iwonko fajnie,ze masz dzieci tak blisko i czesto spotykac się możecie filipek [2019-06-10 08:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |