|
Rok w ogrodzie![]() Witam w niedzielne południe. Moc gorących pozdrowień zasyłam. [2019-06-09 12:00] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: nie owzajemniam a odwzajemniam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] sabina [2019-06-26 13:26] dzisiaj pewnie wolałabym bym chłodne[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] a nie gorące ale i te przyjmuję i owzajemniam. sabina [2019-06-26 13:26] za pozdrowienia tu również bardzo dziękuję[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-06-26 13:25] otoczenia ma fajne, dużo zielonego. sabina [2019-06-26 13:24] to azalia z 5 kwiatkami?? tak mi się przynajmniej zdaje[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-06-26 13:24] nieliczna garstka nas, ale póki tyle to i tak dobrze. sabina [2019-06-26 13:23] czasami faktycznie , jak Beatka, mówi dwie osoby zaglądają na O. sabina [2019-06-26 13:22] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-06-12 07:08] moje azalie już przekwitły, kwitną jeszcze różaneczniki ... Krystyna [2019-06-10 12:30] witaj Iwonko pozdrawiam serdecznie już wieczorkeim filipek [2019-06-09 17:33] Witaj Iwonko! Widzę ,że tylko my dwie dzisiaj tutaj zaglądałyśmy .Miłego popołudnia . bea [2019-06-09 15:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |