|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Słoneczko mocno przygrzewa, lekki wiaterek powiewa, jest fajnie :) [2019-06-04 11:26] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: tak zrobiłam w ubiegłym roku i pięknie w tym zakwitły. sabina [2019-06-26 13:21] mam je w skrzynkach na balkonie, ale już przekwitłe, wykopię i do donicy na działkę przeniosę. sabina [2019-06-26 13:21] bratki to jednak niesamowicie wdzięczne kwiatki. sabina [2019-06-26 13:20] na chwileczkę musiałam odejść , telefon odebrać. sabina [2019-06-26 13:20] uroczy, radosny obrazek sabina [2019-06-26 13:16] miłego Iwonko sabina [2019-06-26 13:15] dziękuję bardzo i wzajemnie. sabina [2019-06-12 07:08] sabina [2019-06-12 07:07] u mnie nadal skwar .Witaj Iwonko! bea [2019-06-05 10:08] wczoraj był idealny dzień bez męczacego upału witaj Iwonka filipek [2019-06-05 06:21] Witaj Iwonko. U mnie było bardzo przyjemnie ( 22 stopnie ) miecia [2019-06-04 22:18] Witaj Iwonko u mnie też było pięknie danusia2458 [2019-06-04 21:04] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |