|
Rok w ogrodzie![]() Witam w poniedziałek przed północą. Pogoda ostatnio piękna - gorąco i słonecznie ( 25 - 27 stopni) Wczoraj tylko przed wieczorem przeszła burza ale nie trwała długo. Można powiedzieć, że jest lato. Oby zostało na dłużej. Gorąco pozdrawiam. [2019-06-03 23:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Rododendron Calsap prezentuje się znakomicie!! sabina [2019-06-26 13:14] a widoczek na fotce uroczy!!! sabina [2019-06-26 13:12] i niech trwa, bo to piękna pora roku, zaraz po wiośnie. sabina [2019-06-26 13:11] w rzeczy samej nastało lato!! sabina [2019-06-26 13:10] "Można powiedzieć, że jest lato" to się zgadza!!!! sabina [2019-06-26 13:10] i co tu powiedzieć???? znowu o pogodzie??? sabina [2019-06-26 13:09] sabina [2019-06-12 07:07] Witaj Iwonko, też się cieszyłam ciepełkiem do czasu fali upałów, u mnie było najgoręcej więc trochę byłam uziemiona, w domu chłodek widziałam na skwerze w Pustkowiu taki rodo jak Ciebie zachwycił, cudnie kwitł, też się chyba w nim zakochałam w przyszłym tygodniu duży ogrodniczy w planie, jak będzie to kupię pozdrawiam serdecznie i udanego dnia życzę kamelia [2019-06-07 08:55] śliczny ten różanecznik posadzony dalej bea [2019-06-04 10:04] Witaj Iwonko! U mnie upał od dwóch dni . bea [2019-06-04 10:04] witaj Iwonka mnie tez cieszy ta ciepła wręcz upalna pogoda. Niech trwa jak najdluzej filipek [2019-06-04 09:21] Witaj Iwonko! U mnie tez goraco, mamy lato, kwiatki w oczach rozkwitaja, jest coraz ladniej w ogrodzie milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2019-06-04 07:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |