|
Rok w ogrodzie![]() 5 kwiatków ma ta azalia. To i tak lepiej niż w ubiegłym roku, bo był tylko jeden. Jeszcze nie w pełni rozwinięte ale za kilka dni to nastąpi. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego weekendu. [2019-06-01 11:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: i oczywiście odwzajemniam sabina [2019-06-26 13:08] tu za pozdrowienia dziękuję Iwonko. sabina [2019-06-26 13:08] a kolorek z bliska bardzo ładny, z tych delikatnych. sabina [2019-06-26 13:08] czyli w przyszłym podwoi ilość tego życzę.sabina [2019-06-26 13:07] 5 kwiatków to już prawie bukiet sabina [2019-06-26 13:06] to ona byłą na poprzedniej fotce... sabina [2019-06-26 13:06] sabina [2019-06-12 07:07] ma ładny pastelowy kolorek. U mnie tez 2 zółte france nie zakwitły filipek [2019-06-04 09:22] Witaj Iwonko u mnie jedna też pierwszy raz zakwitła danusia2458 [2019-06-03 20:14] nie mam jej u siebie asiok [2019-06-03 08:03] Miłego dnia ,Iwonko. bea [2019-06-02 13:14] Dziekuje Iwonko i zycze rowniez Tobie milego weekendu bednarekzk@arcor.de [2019-06-01 13:22] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |