|
Rok w ogrodzie![]() Chmurzy się... a zapowiadało się tak pięknie... Witam w sobotę, pierwszego dnia czerwca. W prognozie słońce i chmurki na dzisiaj ale także prawdopodobieństwo opadów deszczu... zobaczymy... [2019-06-01 11:26] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: zachwycę sie kwiatusiem i dalej ruszam.... sabina [2019-06-26 13:05] ale nie obiecuję, że nic z nią związanego nie powiem sabina [2019-06-26 13:04] dziewczyny wszystkie o pogodzie ale ja już powiedziałam to będę cicho... sabina [2019-06-26 13:04] chociaż to prawie ma sporo kroków i to takich milowych sabina [2019-06-26 13:03] czyli prawie na czasie......... sabina [2019-06-26 13:02] ooooooo to już w czerwcu jestem........ sabina [2019-06-26 13:02] sabina [2019-06-12 07:07] cieszę się ze sloneczka, oby jak najdlużej było z nami filipek [2019-06-04 09:39] Witaj Iwonko, u mnie upały ,jak dla mnie ,bo ponad 20 stopni .Dzisiaj tez cieplutko i słonecznie . bea [2019-06-02 13:13] Witaj Iwonko! U mnie dzisiaj jest bardzo cieplo i mam nadzieje ze tak zostanie bednarekzk@arcor.de [2019-06-01 13:21] Witaj Iwonko! mam nadzieję że nie będzie padać, więc już się zbieram na działkę kończyć przycinanie iglaków. zaglądnę później. miłego dnia życzę Krystyna [2019-06-01 11:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |