|
Rok w ogrodzie![]() Pogoda przez weekend i do wtorku tego tygodnia była całkiem ładna - ciepło, słonecznie, nawet nieco ponad 20 stopni (mierzone w cieniu). Zdarzały się przelotne opady deszczu ale rzadko. Wczoraj i dziś 11 do 13 stopni, pochmurno i deszczowo. Znów wyczekuję na słoneczko i słoneczka także Wam życzę. Na zdjęciu ( zakup ubiegłoroczny) Rododendron Calsap w całej okazałości :) [2019-05-30 23:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a jak zdjęcie powiększyłam to jeszcze piękniejszy sabina [2019-06-26 12:56] naprawdę podoba mi się , po prostu jest sliczny. sabina [2019-06-26 12:56] ale dość o tym, czas na tę piękność na fotce. sabina [2019-06-26 12:55] dłuższa to chwila była ale bardzo przyjemna sabina [2019-06-26 12:54] odetchnę nieco od panujących upałów i ochłodzę się , przynajmniej na parę chwil sabina [2019-06-26 12:29] skoro o deszczu mowa to ja się tu zatrzymam........ sabina [2019-06-26 12:28] sabina [2019-06-12 07:06] przepiękny ten różanecznik ,szkoda ,ze u mnie nie chcą rosnąć ,bo bym go poszukała w sklepach ,jest piękny . bea [2019-06-02 13:12] danusia2458 [2019-05-31 19:27] Witaj Iwonko! Jest sliczny, chyba takiego kupilam ? Milego piatku zycze i pozdrawiam serdecznie bednarekzk@arcor.de [2019-05-31 08:11] sliczny ten rodo filipek [2019-05-31 08:00] witaj Iwonko takie temepatury to ja miałam prawie każdego dnia. Wczoraj było ładnie, a dziś znów pochmurono i chyba zaczyna kropić filipek [2019-05-31 08:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |