|
Rok w ogrodzie![]() Czy słońce czy plucha, najważniejsza jest pogoda ducha! Pozdrawiam serdecznie. [2022-03-04 14:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Dobrze powiedziane . witaj Iwonko filipek [2022-03-10 09:58] Miłego popołudnia niedzielnego .U mnie dzisiaj pochmurno i zimno. bea [2022-03-06 16:14] Witaj Iwonko! U mnie ładne słoneczko. Muszę zostac w domku bo coś mnie gardło boli i nie chcę sie przeziębic. Udanego weekendu Lawinia [2022-03-05 10:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |