|
Rok w ogrodzie![]() Ale mi zeszło od ostatniej wizyty na Ogrodniczce... Wygląda na to, ze prawie tydzień byłam w sklepie ogrodniczym :D Witam końcem czwartkowego dnia! Oto niewielki rododendron, którego kupiłam dla córki. Później bardzo żałowałam, że nie kupiłam dla siebie i za kilka dni jechałam drugi raz do sklepu. [2019-05-30 23:07] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: chociaż............ , jak jest u córki to prawie tak jak u Ciebie sabina [2019-06-26 12:17] czasami później żal pozostaje ........ sabina [2019-06-26 12:15] a z tego co mówisz wynika, że decyzje o zakupie należy podejmować od ręki sabina [2019-06-26 12:14] już nie bardzo rozumiem o co chodzi, to chyba dalej polecę........ sabina [2019-06-26 12:14] rododendron uroczy, trzeba mu to przyznać. sabina [2019-06-26 12:13] czyli to dalszy ciąg komentarza z 24 V. sabina [2019-06-26 12:12] sabina [2019-06-12 07:06] sabina [2019-06-12 07:06] warto było jechać ,bo śliczny kolor bea [2019-06-02 13:10] danusia2458 [2019-05-31 19:29] no i jest kupilas oczywiscie i dobrze bo sliczny bednarekzk@arcor.de [2019-05-31 08:05] tydzien czasu Cie nie było- masz naganę! Rodo super,ale i na takiego malucha nie mam juz miejsca filipek [2019-05-31 08:04] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |