|
Rok w ogrodzie![]() i jeszcze jedno ujęcie, z drugiej strony. Kupiłam córce kilka dni temu pięknego rododendrona a sobie odmówiłam, bo nie znalazłam dla niego miejsca. Nie mogę spać, nie mogę jeść, nie potrafię wręcz mysleć o czymś innym... rozchoruję się chyba, jak go sobie nie kupię... umówiłam się z córką, przyjedzie po mnie... JADĘ DO OGRODNICZEGO! Przyjemnego popołudnia Wam życzę. [2019-05-24 13:20] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: udał się czy nie??????????? sabina [2019-06-26 12:11] ciekawe co z wyjazdu wynikło?? sabina [2019-06-26 12:11] tylko aż takiej reakcji to u siebie nie odnajduję sabina [2019-06-26 12:10] ale pragnienie zakupu czegoś wymarzonego jest nam doskonale znane. sabina [2019-06-26 12:10] eeeeeeeeee z tym niejedzeniem i niespaniem to chyba lekko przesadzasz co?? sabina [2019-06-26 12:09] i to ujęcie bardzo ładne. sabina [2019-06-26 12:08] sabina [2019-06-12 07:05] dzień dobry Iwonko. Pozdrawiam serdecznie. sabina [2019-05-30 17:47] cześć Iwuś u mnie nie przetrwały więc więcej ich nie kupięasiok [2019-05-30 11:46] musisz go kupić ,bo poco sobie odmawiać przyjemności i chorować bea [2019-05-29 09:12] mam nadzieję Iwonko, że marzenie spełnione i spokój wewnętrzny osiągnięty teraz czekamy na prezentacje kamelia [2019-05-26 18:31] witaj Iwonko. Pozdrawiam przy sobocie sabina [2019-05-25 14:35] ja tez to mam jak nie kupie to pozniej sie denerwuje ale ogolnie najpierw kupie a potem wciskam lub trawy bedzie mniej bednarekzk@arcor.de [2019-05-25 13:46] azalie rosną super filipek [2019-05-25 09:01] znam to uczucie, ale ja musze już realnie patrzeć, bo ogródka nie rozciągnę. witaj Iwonko filipek [2019-05-25 09:01] Ja wczoraj miałam już w koszyku, ale stałam i myślałam, gdzie go posadzę? Skończyło się na tym, że odstawiłam ... Krystyna [2019-05-24 23:21] to choroba już jest na pewno też to u siebie stwierdziłam danusia2458 [2019-05-24 20:03] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |