Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


i jeszcze jedno ujęcie, z drugiej strony.

Kupiłam córce kilka dni temu pięknego rododendrona a sobie odmówiłam, bo nie znalazłam dla niego miejsca.
Nie mogę spać, nie mogę jeść, nie potrafię wręcz mysleć o czymś innym... rozchoruję się chyba, jak go sobie nie kupię... umówiłam się z córką, przyjedzie po mnie... JADĘ DO OGRODNICZEGO!

Przyjemnego popołudnia Wam życzę.

[2019-05-24 13:20]

Autor galerii: ivonetka



[2019-05-31]
Komentarze: 10

[2019-05-30]
Komentarze: 12

[2019-05-30]
Komentarze: 10

[2019-05-30]
Komentarze: 11

[2019-05-30]
Komentarze: 12

[2019-05-24]
Komentarze: 17

[2019-05-24]
Komentarze: 14

[2019-05-23]
Komentarze: 7

[2019-05-23]
Komentarze: 4

[2019-05-23]
Komentarze: 4


Komentarze do zdjęcia:


udał się czy nie???????????
sabina [2019-06-26 12:11]



ciekawe co z wyjazdu wynikło??
sabina [2019-06-26 12:11]



tylko aż takiej reakcji to u siebie nie odnajduję
sabina [2019-06-26 12:10]



ale pragnienie zakupu czegoś wymarzonego jest nam doskonale znane.
sabina [2019-06-26 12:10]



eeeeeeeeee z tym niejedzeniem i niespaniem to chyba lekko przesadzasz
co??
sabina [2019-06-26 12:09]



i to ujęcie bardzo ładne.
sabina [2019-06-26 12:08]




sabina [2019-06-12 07:05]



dzień dobry Iwonko. Pozdrawiam serdecznie.
sabina [2019-05-30 17:47]



cześć Iwuś u mnie nie przetrwały więc więcej ich nie kupię
asiok [2019-05-30 11:46]



musisz go kupić ,bo poco sobie odmawiać przyjemności i
chorować
bea [2019-05-29 09:12]



mam nadzieję Iwonko, że marzenie spełnione i spokój wewnętrzny osiągnięty teraz czekamy na prezentacje
kamelia [2019-05-26 18:31]



witaj Iwonko. Pozdrawiam przy sobocie
sabina [2019-05-25 14:35]



ja tez to mam jak nie kupie to pozniej sie denerwuje ale ogolnie najpierw
kupie a potem wciskam lub trawy bedzie mniej
bednarekzk@arcor.de [2019-05-25 13:46]



azalie rosną super
filipek [2019-05-25 09:01]



znam to uczucie, ale ja musze już realnie patrzeć, bo ogródka nie rozciągnę. witaj
Iwonko
filipek [2019-05-25 09:01]



Ja wczoraj miałam już w koszyku, ale stałam i myślałam, gdzie go posadzę? Skończyło
się na tym, że odstawiłam ...
Krystyna [2019-05-24 23:21]



to choroba już jest na pewno też to u siebie stwierdziłam
danusia2458 [2019-05-24 20:03]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT