|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w piątek. Nie pada, a to już coś... Niestety, jest pochmurno i nie wiadomo co będzie... do wieczora jeszcze daleko... Pokazywałam azalie japońskie pojedynczo, a dzisiaj pokażę jak prezentują się razem. [2019-05-24 13:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: tu o opadach mówisz Iwonko, na dzień dzisiejszy bardzo by się przydały. sabina [2019-06-26 12:07] zachwycam się nimi w Waszych galeriach i tak już zawsze będzie, sabina [2019-06-26 12:06] azalie japońskie tak razem to bardzo ładny widok. sabina [2019-06-26 12:06] może nie tyle dalej co do wcześniejszych zdjęć wrócę sabina [2019-06-26 12:03] chociaż wcale nie zarzekam się, że dalej nie pójdę... sabina [2019-06-26 12:02] zacznę na razie od tej fotki... sabina [2019-06-26 12:02] sabina [2019-06-12 07:05] lało do wczoraj , dzisiaj jest ok asiok [2019-05-30 11:46] ładnie kwitną bea [2019-05-29 09:11] pięknie azalie zakwitły kamelia [2019-05-26 18:29] Witaj Iwonko! Slicznie wygladaja razem bednarekzk@arcor.de [2019-05-25 13:44] szkoda,że u mnie nie kwitną wszystkie na raz. Jedne ociagają się, mają chyba za dużo cienia filipek [2019-05-25 09:02] moje też kwitną, a te liście zimowitów to i u mnie zasłaniają ... Krystyna [2019-05-24 23:24] moje jeszcze w pączkach danusia2458 [2019-05-24 20:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |