|
Rok w ogrodzie![]() Witam w chłodny, pochmurny czwartek z deszczem albo mżawką. Od wtorku pogoda sfiksowała – potrafiła się zmienić kilka razy w ciągu dnia. Słońce i deszcz na przemian. A ogólnie ciepło. W nocy przeszły burze z ulewnym deszczem. Dzisiaj mam już jesień… 12 stopni na termometrze i ani jednego promyczka słońca. [2019-05-23 15:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-06-12 07:04] pięknie kwitną surfinie w koszyku wiszącym u Ciebie .Co roku mam chęć kupić taki wiszący koszyk ,ale odwagi brak ,że rośliny szybko przekwitną i będzie straszył badylami przez połowę lata . bea [2019-05-29 09:09] witaj Iwonko cudna surfinia. U nas wczoraj był podobny dzień. Dziś juz inaczej, ale jeszce chłodno. ZAjme się oknami, potem skoczę na ogrodek. filipek [2019-05-24 08:20] witaj Iwonko! Ja dzisiaj kupilam na taras trzy takie kwiatki! u mnie sloneczko swieci od rana +22 milego popoludnia Tobie zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-05-23 16:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |