|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: sabina [2019-06-12 07:03] aaaaaaaa i za wizytę u mnie dziękuję sabina [2019-05-24 10:56] pozdrawiam serdecznie i miłych wizyt w ogrodach. sabina [2019-05-24 10:56] widzę, że znowu działasz na O. sabina [2019-05-24 10:55] witaj Iwonko. sabina [2019-05-24 10:55] Udanego czwartku Iwonko kamelia [2019-05-23 10:38] miłego wieczorku danusia2458 [2019-05-21 19:06] i również pozdrawiam, nie dodałam sabina [2019-05-21 11:45] witaj Iwonko. Dziękuję za życzenia i oczywiście odwzajemniam je. sabina [2019-05-21 11:45] Tobie też życzę miłego dnia bea [2019-05-21 09:33] Tobie rowniez milego i slonecznego wtorku bednarekzk@arcor.de [2019-05-21 07:58] witaj Iwonko brakuje mi czasu, chyba po nocach będe musiała siedzieć na kompie. Pozdrawiam wzajemnie filipek [2019-05-21 07:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |