|
Rok w ogrodzie![]() Większość czasu spędziłam w ogródku ale nie na pracach ogrodowych... wnuki do babci się garną więc jak się z nimi nie bawić? [2019-05-21 00:09] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2019-06-12 07:03] przepraszam, że znowu " znaczki" powstawiam, ale czasu za dużo nie mam, a jednak chciałabym zobaczyć co u Ciebie? sabina [2019-06-12 07:03] witaj Iwonko. sabina [2019-06-12 07:02] Witaj Iwonko no nic tylko z wnuczkami szaleć danusia2458 [2019-05-21 19:05] czyli masz co robić ,nie tylko w ogrodziebea [2019-05-21 09:33] powiem szczerze,że zazdroszczę filipek [2019-05-21 07:58] Witaj Iwonko! Taka rola babci rozpieszczac wnuki bednarekzk@arcor.de [2019-05-21 07:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |