|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj od rana słonko walczyło z chmurami żeby się przez nie przebić i wreszcie zwyciężyło tę walkę. Koniecznie muszę skorzystać z tej okazji i wyskoczyć do ogródka - podsypię nawozem rośliny, bo deszcze wypłukały chyba wszystkie składniki odżywcze z gleby. [2019-05-17 13:09] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie obserwuję,ze kilka roślin pada albo padło. Chyba za sprawą psa filipek [2019-05-21 08:00] ja trochę plewiłam i wykosiłam trawnik danusia2458 [2019-05-17 20:01] ja czekam na gosci wiec dzisiaj pracy w ogrodzie nie bedzie jeszcze raz pozdrawiam bednarekzk@arcor.de [2019-05-17 13:13] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |