|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: ależ pięknie kwitnie magnolia !!,wspaniałe różowe kwiaty bea [2019-05-21 09:29] magnolia chyba u mnie nigdy nie zakwitnie filipek [2019-05-21 08:01] Witaj Iwonko u mnie też[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-05-17 20:00] Witaj Iwonko! U mnie dzisiaj bez slonka a rano padalo[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] dopiero kwitnie u Ciebie magnolia? bednarekzk@arcor.de [2019-05-17 13:08] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |