|
Rok w ogrodzie![]() ja w tamten pogodny dzień posprzątałam koło domu, pościnałam trawy, zgrabiłam z grubsza liście z trawnika, tylko rabatki wciąż czekają na uporządkowanie. [2022-03-04 14:19] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: w ogrodzie jeszcze nic nie robię .Za zimno bea [2022-03-06 16:13] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |