|
Rok w ogrodzie![]() Na chwilę obecną nie pada, ale jest pochmurno i wygląda na to, że słoneczka też jeszcze dzisiaj nie zobaczę. Witam się z Wami i życzę udanego czwartku. Serdecznie pozdrawiam. [2019-05-16 11:14] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Nie pamiętam już jak było 16 ,ale wczoraj upalny dzień zakończył się nawałnicą z gradem i burzą . bea [2019-05-21 09:29] przepadął mi serduszka rózowa. Jedynie biała jeszcze się obstała filipek [2019-05-21 08:02] Witaj Iwonko. U mnie dzisiaj popadało i z tego się cieszę bo u nas jest strasznie sucho, tylko dlaczego akurat jak miałam wyjść z synami na spacer[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/wink.gif[/img] miecia [2019-05-16 21:55] Witaj Iwonko u mnie wreszcie było słonko i ciepło[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-05-16 19:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |