|
Rok w ogrodzie![]() Zasyłam cieplutkie pozdrowienia. Życzę Wam i sobie, żeby w końcu pogoda zmieniła się na lepszą. A tymczasem pogody ducha :) [2019-05-15 12:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie pochmurno ,ale czasem dzisiaj wychodzi słońce .Zapowiadali też deszcz . bea [2019-05-16 10:46] Witaj Iwonko! U mnie swieci slonce ale od jutra ma znowu padac bednarekzk@arcor.de [2019-05-16 09:55] witaj Iwonko to chyba marzenia ścietej glowy filipek [2019-05-16 08:41] Dziękuję i wzajemnie Iwonko Krystyna [2019-05-15 13:27] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |