|
Rok w ogrodzie![]() Dzieci moje i wnuki wyjechały na wczasy, wygrzewają się w słoneczku, a ja miałam mieć tydzień swobody i wykorzystać ten czas na prace ogrodowe. Jak dotąd, wykorzystałam... 2 godziny. Tydzień minie, a w ogródku prawie nic nie zrobione. I co mi z takiej swobody, skoro pogoda nie pozwala wyjść do ogródka! (Jeszcze raz bratki. Ten koszyczek stoi na zewnętrznym parapecie okna kuchennego, żebym miała je w zasięgu wzroku :)) [2019-05-15 12:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie w tym tygodniu tez pogoda niesprzyjająca do pracy w ogrodzie . bea [2019-05-16 10:45] dobrej pogody Iwonko, na pewno jeszcze zdążysz poszaleć w ogródku kamelia [2019-05-16 09:17] bratki chyba długo w tym roku postoją w donicach filipek [2019-05-16 08:41] Pozdrawiam i miłego dnia życzę, szkoda że nie ma słoneczka Krystyna [2019-05-15 13:27] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |