|
Rok w ogrodzie![]() Witam tuż po południu w środę. Wczoraj padał deszcz, w nocy padał, a i dzisiaj pada. (prymulki w cebrzyku. Ich miejsce docelowe to atrapa studni) [2019-05-15 12:17] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: wczoraj u mnie zimnica straszna była i deszcz padał ,dzisiaj nie pada ,ale chmurzy się .Prymulki znalazły ładne miejsce bea [2019-05-16 10:44] ja miałąm zamóić kolorowe pelargonie, niestety producent sprzedał wszystko czym mnie zakoczył w tym roku filipek [2019-05-16 08:42] Krystyna [2019-05-15 13:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |