|
Rok w ogrodzie![]() Podobno ma się ocieplić od czwartku, ale na mapie pogody wciąż chmury i deszcz, a słońca jak na lekarstwo... Pozdrawiam Was i życzę dobrego dnia. (bratki w koszyczku stoją na skrzynce od gazu:)) [2019-05-14 11:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: slicznie wyglądają filipek [2019-05-16 08:43] dobrze jakby się ociepliło, jutro się pakuję i w piątek rano wyjeżdżam [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] Krystyna [2019-05-15 13:25] U mnie też nie widzę poprawy pogody .Miłego dnia ,Iwonko. bea [2019-05-15 10:44] Witaj Iwonko, śliczny ten koszyk[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] mam nadzieje, że choć na weekend się wypogodzi bo mam wycieczkowo-wyjazdowy[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] kamelia [2019-05-15 09:43] zobaczymy jak będzie danusia2458 [2019-05-14 18:36] witaj Iwonko! Pokazałam najsłodszy owoc młodej( nie takiej młodej 38) ogrodniczki! Lawinia [2019-05-14 14:37] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |