|
Rok w ogrodzie![]() Trzmieliny i brunnery w roli głównej. Witam we wtorek. Pogoda u mnie angielska... lepiej bez parasola nie wychodzić z domu. Chłodno, pochmurno, mokro... rano siąpił deszcz. 6 stopni na termometrze... lepiej wcale z domu nie wychodzić ! :) [2019-05-14 11:48] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: do kitu ten maj. Jadę do Warszawy, może tam będzie ciepło filipek [2019-05-16 08:44] przepięknie rosną u Ciebie trzmieliny[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] bea [2019-05-15 10:42] Witaj Iwonko! Walizkę jakoś spakowałam Skarbowi ...musiałam jakoś zmieścić "najpotrzebniejsze "rzeczy . Piszesz o pogodzie angielskiej ...lepiej żeby i u nas i w Anglii było ciepło i słonecznie ...Właśnie skarb leci tam... bea [2019-05-15 10:42] ja wyszłam, trochę po sklepach ciuchowych pobiegałam ale niewiele kupiłam, nic mi nie pasuje[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] kamelia [2019-05-15 09:45] Witaj Iwonko u mnie rano był śnieg i tylko 2 st. danusia2458 [2019-05-14 18:35] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |