|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj niewiele lepiej… wprawdzie deszcz tylko pokropił ale było mokro po nocnych opadach. Robótki ogrodowe nie doszły do skutku. [2019-05-13 22:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Krystyna [2019-05-15 13:24] deszczu zazdroszczę............ sabina [2019-05-15 10:51] a na robótki ogrodowe, jak je nazwałaś na pewno przyjdzie czas, jeszcze się narobisz sabina [2019-05-15 10:50] pozdrawiam serdecznie i dobrego dnia życzę. sabina [2019-05-15 10:49] teraz ja z podziękowaniami wpadłam za wizytę Twoją w moich skromnych progach. sabina [2019-05-15 10:49] witaj Iwonko w środku tygodnia sabina [2019-05-15 10:48] sabina [2019-05-15 10:48] U mnie też deszczowo od wczoraj bea [2019-05-14 08:27] u nas potwornie zimno, odechciewa się robic cokolwiek. jA musze koniecznie ogrod podlać, bo mi rosliny padną filipek [2019-05-14 08:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |