|
Rok w ogrodzie![]() Niedziela chłodna, pochmurna, deszczowa... a mieliśmy ochotę pojechać za miasto... [2019-05-13 22:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: do południa byłam w Sycowie i padało, w Ostrowie bez deszczu ale w rękawicach przy barierkach rękawicach byłam Krystyna [2019-05-15 13:24] u mnie też zimno w niedzielę było ,a dzisiaj jeszcze zimniej ,tylko 7 stopni i bez słońca bea [2019-05-14 08:26] w Amsterdamie chodziłam w rękawiczkach o czapce nie wspomnęfilipek [2019-05-14 08:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |