|
Rok w ogrodzie![]() Sobota była w miarę ładna i ciepła. Wygospodarowałam jedynie 2 godziny na ogródek, ale dobre i to. [2019-05-13 22:45] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] Krystyna [2019-05-15 13:21] spokojnej nocy , kolorowych snów życzę Iwonko. sabina [2019-05-14 21:50] też je mam, ale chyba fotki im nie zrobiłam... sabina [2019-05-14 21:49] szafirki urocze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-05-14 21:49] jaka była pogoda w sobotę, wybacz ale już nie pamiętam, [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] , zresztą na pewno Cię to już dzisiaj nie interesuje. sabina [2019-05-14 21:49] widzę, że dzisiaj masz dyżur na O. co nie zaglądnę to jesteś[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-05-14 21:48] dobry wieczór Iwonko.[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2019-05-14 21:47] śliczna "rzeczka " szafirkowa bea [2019-05-14 08:24] może po 20 maja ociepli się na tyle,ze będzie można robic do woli w ogrodku, teraz szkoda zdrowia filipek [2019-05-14 08:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |