|
Rok w ogrodzie![]() Witam późnym poniedziałkowym wieczorem. Co za pogoda... zaczyna mnie denerwować. W piątek zapowiadało się, że będzie ładny dzień ale w samo południe zaczęło padać i już lało do zmierzchu. Mam trochę zaległych zdjęć więc wkleję, bo już tracą na aktualności. [2019-05-13 22:43] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: na chwilę się zatrzymałam Krystyna [2019-05-15 13:21] Witaj Iwonko rankiem ,u mnie bardzo zimno i w nocy padał deszcz .Z deszczu jestem zadowolona ,bo u mnie bardzo such .ale dlaczego aż tak zimno ? Czekam na ciepłe dni bea [2019-05-14 08:24] taki zestaw znajdę i u mnie. Fotki obrobię,ale zstawię chyba na zimę na trudne czasy. Teraz mam troche innej pracy,w piątek jadę na weekend do warszawy i normalnie czasu mi brakuje filipek [2019-05-14 08:03] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |