|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: teraz szybki spacerek po Twoim ogrodzieKrystyna [2019-05-15 13:20] Pozdrawiam Iwonko, gdyby nie wiatr kwiaty dłuzej zdobiłyby rabatki.U mnie jeszcze trochę kwiaecia jest Pozdrawiam cieplutko filipek [2019-05-14 08:04] Witaj Iwonko! U mnie kwitły dłużej te posadzone w cieniu ,inne przekwitły bardzo szybko w tym roku bea [2019-05-13 22:06] Witaj Iwonko u mnie przez te chłody ładnie jeszcze kwitną danusia2458 [2019-05-13 17:07] witaj Iwonko. Wpadłam się przywitać, zaraz na działkę sie wybieram. sabina [2019-05-13 15:53] u mnie tez bardzo dlugo kwitly milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-05-13 12:52] U mnie już po tuloipanach Lawinia [2019-05-13 10:21] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |