|
Rok w ogrodzie![]() Wpadnę odwiedzić Wasze galerie wieczorem, teraz bardzo się śpieszę... Słonecznego, dobrego dnia życzę. [2019-05-10 11:14] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! u mnie dzisiaj dzień bez planu ,trochę się denerwuję ,bo Syn wyjeżdża w środę na wycieczkę ,mam go spakować ,ale jak upchać wszystkie potrzebne rzeczy na 6 dni do walizki o wymiarach 55x20x40 cm ? bea [2019-05-11 19:45] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |