|
&Mój świat&![]() rozchodnik okazały, tak pomniejszałam zdjęcie że niestety całego nie widać [2013-01-09 16:02] Autor galerii: stokrotka1 Komentarze do zdjęcia: Witaj nowa Ogrodniczko i moja imienniczko. Trafiłam wreszcie do Ciebie, późno ale trafiłam. Rozchodnik okazały rzeczywiście. Pozdrawiam serdecznie Pusia [2013-03-03 21:54] Wszystkiego dobrego w dniu Walentynek[URL=http://smayliki.ru/smilie- 389052903.html] [IMG]http://s4.rimg.info/bd88b6138d8a5759325e07902c6e24b2.gif[/IMG][/URL] bednarekzk@arcor.de [2013-02-14 13:24] Sliczny bednarekzk@arcor.de [2013-01-15 23:21] a jak zima u Ciebie śnieg jest czy nie?. Do jutra , ja wcześnie chodzę spać ale i wcześnie wstaję. Pa filipek [2013-01-14 21:03] Piękny anna52 [2013-01-13 23:18] Witaj Kasiu tez lubię rozchodniki szczególnie okazałe. becia123 [2013-01-11 23:11] Kasiu,jak kwiecisty dywan. Maryna [2013-01-11 06:57] Witam w naszym gronie i zycze wytrwałosci bycia z nami.Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczoru. halinna_k [2013-01-10 18:36] 1gosia [2013-01-10 09:52] Sorki,że dopiero dzisiaj witam się z Tobą Kasiu..) Życzę Ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku i pięknego ogrodu. berta [2013-01-09 17:01] Witaj! Za to widać szczegóły halinabylina [2013-01-09 16:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |