|
Wszystko to co kocham![]() Witam drogie ogrodniczki,sytuacja w kraju nienapawa optymizmem,nie mam nawet ochoty siadać do komputera,poza tym jestem po zabiegu zaćmy jednego oka,w poniedziałek mam mieć robione drugie oko i nie wiem czy będę dostatecznie bezpieczna,ale trzeba zacząć myśleć pozytywnie,działeczka zeszła na drugi plan,pozdrawiam Was cieplutko [2020-10-22 11:36] Autor galerii: nina Komentarze do zdjęcia: Witaj Ninko. Co u Ciebie sabina [2020-10-29 06:56] Witaj Ninko! Serdecznie pozdrawiam, życzę udanego zabiegu, ja już jestem po zabiegach i jestem zadowolona. Buziaczki przesyłam, trzymaj się halinabylina [2020-10-25 14:11] Pozdrawiam i życzę wytrwałości bea [2020-10-23 08:44] POzdrowqieniaq Ninko i uwazaj na siebie filipek [2020-10-23 07:23] Pozdrawiam Nino i zdrowia zycze! bednarekzk@arcor.de [2020-10-22 16:00] Pozdrawiam Ninko. Trzymaj się i uważaj na siebie. sabina [2020-10-22 12:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |