|
mój ogródKomentarze do zdjęcia: witaj, teraz jest czas sadzenia korony cesarskiej i kupisz ją w sklepie ogrodniczym, pozdrawiam Dalia1 [2012-10-02 20:25] goździki ma tylko białe zapisuje sie na ten kolor Ma-rynia [2009-06-18 23:43] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |