|
MOJA OAZA - MOJA DZIAŁKAKomentarze do zdjęcia: Ja oczka nie mam miałam staw ale susza sprawiła ,że wysechł .Też planujemy wodę wprowadzić do ogródka zobaczymy jak wyjdzie becia123 [2016-02-07 18:52] tesiunia05-27 [2016-02-04 10:49] asiok [2016-02-03 17:45] witam piękna zima u mnie śniegu była tylko namiastka Regina [2016-02-03 08:56] Witaj,ja kupilam to w tym roku powstanie pierwsze jak na razie to sa plany a czekamy za opgoda na realizacje,milego wieczoru Baffi79 [2016-02-02 17:08] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |