|
Rośliny z mojego ogrodu![]() Witam, 31 sierpnia odeszła moja Ukochana Mama. Bóg zabrał ją w młodym wieku. Chce abyście wiedzieli że razem z mamą zarzadzalismy tym kontem niektóre komentarze płynęły z jej ust, dlatego to jest ostatnie zdj jakie dodaje na ogrodniczke. Bardzo dziekuje za miłe komentarze jakie pisaliscie pod naszymi zdjęciami i za kwiatki jakie dostaliśmy od niektórych ogrodniczek. Jedyne o co mogę prosić w tych trudnych chwilach to o modlitwę za moją Mamą, Bóg Zapłać [2017-09-10 14:48] Autor galerii: NiebieskiKwiatuszek Komentarze do zdjęcia: Witaj Kubo, to wstrząsająca informacja, jest mi bardzo przykro. Wyobrażam sobie, jak bardzo dotkliwy to był cios dla Ciebie i dla Rodziny. Sama straciłam rodziców, kiedy byłam w młodym wieku. Przyjmij moje kondolencje. Pomodlę się za Twoją mamę. ivonetka [2017-09-23 01:05] Współczuje Jakubie modlitwa pomaga .. becia123 [2017-09-11 22:01] Witaj Jakubie ogromnie mi przykro, jestem myślami z Tobą będę modliła się za twoją Mamę będziemy czekać tutaj na Ciebie krystynakubska [2017-09-11 21:34] wyrazy szczerego współczucia z powodu tak wielkiej straty. sabina [2017-09-11 14:10] Szczere wyrazy współczucia ,Jakubie ... bea [2017-09-11 10:42] Bardzo Ci współczuję Kubo, dużo siły życzę w tym trudnym czasie, o modlitwie będę pamiętać. Może od czasu do czasu dasz znać co u Ciebie, będziemy czekać. kamelia [2017-09-11 10:40] wyrazy współczucia. Bądz dzielny Kubo filipek [2017-09-11 08:18] Jeszcze raz wyrazy glebokiego wspolczucia niech spoczywa w spokoju. Trzymaj sie Kuba i wpadaj na ogrodniczke! bednarekzk@arcor.de [2017-09-10 18:18] Witam,przykre,wyrazy wspolczucia na pewno sie pomodle Baffi79 [2017-09-10 16:50] Witam. Ogromnie Ci wspołczuję.. Bardzo to smutne.Jestem myślami z Tobą i pomodle się za Was obie. garden2000 [2017-09-10 16:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |