|
Ogródki blokoweKomentarze do zdjęcia: To nie jest donica-obwódka z doniczki , żeby woda nie uciekała. Sprawdzony sposób- polecam. kwiat [2017-09-02 11:32] w donicy bo zabierasz na zime? czy dlatego by nic nie zjadlo? Baffi79 [2017-09-02 07:25] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |