| |
|
|
|

| | nitka Dodaj do ulubionych
Jestem ogrodową sierotą na etapie teorii.Podziwiam ogrody innych i cieszę się,że są ludzie,którzy tworzą takie cuda.Mam działkę w górach ze starym domem,która ma ok.15 arów do zagospodarowania.Tutaj posadzenie kilku roślin jest niezauważalne.Grzebanie w ziemi stało się moją pasją. Niestety efekty nie są mało widoczne. Wstyd zamieścić zdjęcia.Pozwólcie, że będę napawać oczy Waszymi cudami.Na swoją obronę mogę powiedzieć, że nie mieszkamy tam na stałe tylko przez weekendy.
|
Galeria [a może potrafię...]
1 2 następne »
2015-09-09 Komentarze: 6 |
2015-09-09 Komentarze: 4 |
2015-09-09 Komentarze: 2 |
2015-09-09 Komentarze: 2 |
2015-07-02 Komentarze: 4 |
2015-07-02 Komentarze: 1 |
2015-07-02 Komentarze: 1 |
2015-07-02 Komentarze: 1 |
2015-07-02 Komentarze: 2 |
2015-07-02 Komentarze: 2 |
2015-07-02 Komentarze: 2 |
2015-07-02 Komentarze: 3 |
2015-05-28 Komentarze: 6 |
2015-05-18 Komentarze: 4 |
2015-05-18 Komentarze: 3 |
2015-05-18 Komentarze: 4 |
2015-05-13 Komentarze: 7 |
2015-05-12 Komentarze: 5 |
2015-05-12 Komentarze: 3 |
2015-05-12 Komentarze: 4 |
2015-05-05 Komentarze: 10 |
2015-05-05 Komentarze: 5 |
2015-05-05 Komentarze: 4 |
2015-04-29 Komentarze: 3 |
2015-04-29 Komentarze: 3 |
1 2 następne » |